Motohelp.pl Księgarnia motoryzacyjna

Zaloguj się|Zarejestruj się

wydawnictwa

Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
MG: HAYNES CLASSIC MAKES SERIES

MG: HAYNES CLASSIC MAKES SERIES

Wydawnictwo: Haynes
Autor Andrew Roberts, Malcolm Green

Dostępna ilość: Wskaźnik dostępności

Cena: Produkt archiwalny
Poleć nas na: znajdź nas na blip znajdź nas na twitterze

KSIĄŻKA O SAMOCHODACH MARKI LOTUS 
Książka serii Haynes Classic Makes Series
Autor: Malcolm Green, Andrew Roberts

Trzecia edycja tej książki opisuje historię brytyjskiej marki MG. Książka uwzględnia również nowe modele produkowane przez współczesnych, chińskich właścicieli. Jednak główną uwagę poświęcono historii firmy MG i wszystkim klasycznym modelom od roku 1923, ze szczególnym naciskiem na T-typy, MPG oraz MGB (czyli najbardziej popularny brytyjski samochód sportowy w historii). W książce znaleźć można analizy poszczególnych modeli, wrażenia z jazdy, specyfikacje techniczne, wskazówki dla kupujących, osobiste anegdoty, ciekawostki i zdjęcia samochodów.

W serii Haynes Classic Makes Series ukazały się również książki: Alfa Romeo, Aston MartinAustin, BentleyCitroen, Jaguar, Lamborghini, Lotus, MGMaserati, Morgan, Porsche, TVR, Triumph oraz Volvo.

UWAGA!
Oferowana książka wydana jest w języku angielskim (niedostępna w polskiej wersji językowej).

MG: Haynes Classic Makes Series (3rd Edition) 
Britain's favourite sports car 
By: Malcolm Green & Updated by Andrew Roberts 

The third edition of this highly respected book brings MG's rollercoaster story right up to date, to include the new models produced by today's Chinese owners. The core appeal of this colourful book, though, is the classic MGs and all models from 1923 are covered, with special emphasis on the T-types, the MGA and the MGB - the most popular British sports car ever. The authoritative text is supported with buying tips, personal impressions of individual models and detailed data.

'highly respected book' Classic Car Weekly

Hardback, 270 x 210mm, 192 pages, 125 colour & 50 b&w illustrations

 

 

Kup Teraz! Książka MG Haynes Classic Makes Series. Britain's favourite sports car - polecamy!


Ocena
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Książki, instrukcje i poradniki do Alfy Książki, instrukcje i poradniki do Audi Książki, instrukcje i poradniki do BMW Książki, instrukcje i poradniki do Chryslera Książki, instrukcje i poradniki do Citroena Książki, instrukcje i poradniki do Fiata Książki, instrukcje i poradniki do Forda Książki, instrukcje i poradniki do FSO Książki, instrukcje i poradniki do Hondy Książki, instrukcje i poradniki do Hyundai Książki, instrukcje i poradniki do Jeepa Książki, instrukcje i poradniki do Lady Książki, instrukcje i poradniki do samochodów marki Lancia Książki, instrukcje i poradniki do Land Rovera Książki, instrukcje i poradniki do Mazdy Książki, instrukcje i poradniki do Mercedesa Książki, instrukcje i poradniki do Mitsubishi Książki, instrukcje i poradniki do Nissana Książki, instrukcje i poradniki do Opla Książki, instrukcje i poradniki do Peugeota Książki, instrukcje i poradniki do Renault Książki, instrukcje i poradniki do Saaba Książki, instrukcje i poradniki do Seata Książki, instrukcje i poradniki do Skody Książki, instrukcje i poradniki do Suzuki Książki, instrukcje i poradniki do Toyoty Książki, instrukcje i poradniki do Vauxhall Książki, instrukcje i poradniki do Volvo Książki, instrukcje i poradniki do Volkswagena
obsługujemy szybkie e-przelewy Znajdź nas na Allegro.pl Motohelp na Facebooku Znajdź nas na Twitter.com Motohelp na Blip.pl Bądź na bieżąco! Kanał RSS
© MOTOHELP. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie KQS.store | Realizacja: sucro.pl